SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Yeterli Katılımın Sağlanmadığı Gözlendi

Bu biyografi 26 Haziran 2021 - 22:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul Sivas Dernekleri buluşmasına katılım az olması dikkatlerden kaçmadı.

Yapılan programda Davutoğlu’nun durgun olduğu görüldü.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Sivas Dernekleri Buluşmasında konuştu.
İstanbul’da bir otelde gerçekleşen, Gelecek Partisi adına İstanbul’da, “İstanbul Sivas Dernekleri Buluşmasında” Sivaslılardan daha çok Gelecek Partililerin olması İstanbul’daki Sivaslıların Gelecek Partisinin programına neden katılmadıkları merak konusu oldu.

Gelecek Partisi İstanbul Sivas Dernekleri Buluşmasında programa katılımın az olması dikkatlerden kaçmazken, Genel Başkan Davutoğlu, yaptığı konuşmasında kendi parti mensuplarına seslendiği gözlendi.

İstanbul’da yaşayan 2,5 milyon Sivaslıdan hepi topu 80’e yakın kişinin bir araya gelmesiyle gerçekleşen programda, Genel Başkan Davutoğlu’nun salondaki kişi sayısının az olmasından dolayı konuşması çok sakin olurken yüz ifadesinde ise beklediği kalabalığı göremediği anlaşıldı.

Gelecek partisi adına İstanbul’da Sivas Dernekleri Buluşması programını organize edenlerin ise katılımcıları neden toplayamadıkları Gelecek partililer tarafından merak edilirken, Genel başkan Davutoğlu, programda yaptığı konuşma ile Sivaslılar yerine kendi Parti mensuplarına seslendiği sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında gözlendi.

Organizasyondaki eksiklikten dolayı partiler şaşkınlık yaşarken,  ayrıca Sivas’ta yer alan Gelecek Partisi mensuplarının ise programda olmaması gözlerden kaçmadı.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA