SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Herkes memnun olur

Herkes memnun olur
Bu haber 30 Nisan 2020 - 1:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İhtiyaç sahibi ailelere hergün sırayla Sivas’taki firmalardan hayırseverlerin desteğiyle iftar ve sahur yemekleri söylenmeli.

İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz Sivas Valiliğine ve Sivas Belediyesine açık çağrıda bulunarak her yıl ramazan ayında kurulan iftar çadırından faydalanan vatandaşlara Sivas’taki lokantalardan hayırseverlerin desteğiyle yemek söylenerek hem esnafa hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımcı olunacağı çağrısında bulunarak bunun hayata geçmesi için adım atılmasını isteyerek açıklama yaptı.

Uçmaz, açıklamasında şunları ifade etti. Sivas Valiliği ve Sivas Belediyesine açık çağrımızdır; her yıl ramazan ayında kurulan iftar çadırı maalesef salgın hastalık sebebiyle bu sene kurulamamıştır. Hem esnafımızın ayakta kalabilmesi hem de iftar çadırından faydalanan insanların zor durumda kalmaması için; her gün sırayla paket servis yapan lokanta-restaurant-cafe işletmelerinden iftar ve sahurda kumanya misali dağıtım yapılmasını, ödeneğin yardımseverlerden ve sosyal yardım bütçelerinizden karşılanmasını talep ve rica ederiz.”dedi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA