SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Bahar Şenliğinde Öğrenciler Gönüllerince Eğlendi

Bu biyografi 20 Mayıs 2022 - 10:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ceyhan Mehmetçik İlkokulu iki gün Bahar Şenliği düzenlendi.

Baharın gelmesiyle birlikte havalar ısınmaya başladı. Ceyhan’da Ceyhan Mehmetçik İlkokulu öğrencileri velileri okul idaresi bir araya gelerek iki gün boyunca Bahar Şenliği düzenlendi.

Düzenlenen bahar şenliğinde veliler çadırlarda kermes açarak birbirinden lezzetli ürünleri satarken, öğrenciler ise kendileri için hazırlanan oyun alanlarında gönüllerinde eğlenmenin keyfini çıkardılar.

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahin Bozkurt,  Öğrencilerin eğitim öğretimlerine önem verdiklerini ve okullara her zaman destek olacaklarını sözünü Bahar şenliğinde hatırlatarak herkese iyi eğlenceler diledi.

Okul Müdürü Mehmet Atasoy ise 19 Mayıs Atatürk’ü anma ve Gençlik ve Spor Bayramının 103. yıldönümü nedeniyle öğrencilere okulu sevdirmek, daha sosyal bireyler yapmak için etkinlik düzenledikleri belirtti.

Konuşmaların ardından okul bahçesinde iki gün gün boyunca Kermes ve çeşitli etkinlikler yapıldı.

Okul Aile Birliği yönetimi, Etkinliğin iki gün Palyaçolar ve çeşitli etkinliklerle unutulmayacak bir bahar şenliği olduğunu söylediler.

Öğrenci velileri ise Mehmetçik İlkokulu Müdürü, öğretmenlerine ve Personellerine muhteşem Bahar Şenliğinden dolayı teşekkür ettiler.

Etkinliğe Ceyhan Belediye Başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, Siyasî Parti temsilcileri, CRT MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer ile öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA