SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“200 Otobüs Hazır”

Bu biyografi 19 Mayıs 2022 - 12:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Bilgin, “Sivas’ta olup da Ziraat Türkiye Kupası final maçı biletini alıp İstanbul’a gitmek isteyen herkesi İstanbul’a götürmeyi planlıyoruz. 200 araçla ilgili çalışmamızı tamamladık. 200 otobüsle şu anda hazırız. Talep fazla olursa yine takviye yapacağız. O kupa Sivas’a gelecek.” dedi.

Sivasspor Kulübünü ziyaret eden Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Demirgrup Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ile yaptığı ortak basın açıklamasında Ziraat Türkiye Kupası final maçı için kampanyayı duyurdu.
Başkan Bilgin, “Sivas’tan maça gitmek isteyen taraftarlarımızın tamamını İstanbul’a götüreceğiz. Belediye olarak daima Sivasspor’umuzun yanındayız”. ifadelerini kullandı.
Demirgrup Sivasspor Kulüp Başkanı Otyakmaz, “Anadolu futbolunu taçlandıracak bir karşılaşma olacak. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Geleceklerinden en ufak bir şüphemiz yok ancak yine de bize yakışır bir organizasyonla taraftarımızı stadyum getirmek istiyoruz. Hilmi Başkanımızın taraftarlarımıza verdiği otobüs desteği çok önemli, kendisine camiamız adına teşekkür ediyorum”. şeklinde ifade etti.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA