SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“Çocuklara Bayramlık”

Bu biyografi 01 Mayıs 2022 - 18:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Bakar, “Dernekçilik bir ekip işi. Hepimiz elimizden geldiğince herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Özellikle çocukların mutluluğuna ortak olmak bizleri daha da mutlu ediyor.” dedi.

Sivas Turizm Derneği, bayram sevincini çocuklara bayram öncesi yaşattı.

İdrak edeceğimiz Ramazan Bayramı öncesi Sivas’ta çocuklara Sivas Turizm Derneği, tarafından bayramlık ayakkabı dağıtıldı.

Çocukların bayram sevinçlerine ortak olmak amacıyla Sivas Turizm Derneği, yönetimi ve üyeleri tarafından Ramazan Bayramını idrak edeceğimiz güne çok az bir süre kala çocuklara ayakkabı hediye edildi.

Sivas Turizm Derneği Başkanı Gazeteci Hakan Bakar, dünyanın dönmesi çocukların gülmesiyle daha bir güzelleşiyor. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerife elveda etmenin hüznü içindeyiz. Bir ay boyunca oruçlarımızı tuttuk ibadetlerimizi ve yardımlarımızı yaptık. Çocuklara bayramın heyecanı, neşesini dernek yönetimimiz ve üyelerimiz ile şimdiden yaşatalım istedik. Dernekçilik bir ekip işi. Hepimiz elimizden geldiğince herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Özellikle çocukların mutluluğuna ortak olmak bizleri daha da mutlu ediyor. Derneğimizin yönetiminde bulunan Çetin Etem Gölbaşı’nın girişimleri sonucunda çocuklara dağıtılmak üzere ayakkabıları çocuklara ulaştırdık. Hayat paylaşınca güzel. Çocukları bayram öncesi mutlu etmek bizleri de mutlu etti. Bende bu vesileyle tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.” şeklinde ifade etti.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA