SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Müdürümüz Görevinden Neden Alındı?

Bu biyografi 23 Mart 2022 - 7:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Köksal,  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürünün Neden Görev Alındı?  diye sorarak, “Sebebi ne olursa olsun şahsi meseleler yüzünden değerli müdürümüzün görevden alınmasına karşı olduğumuzu ifade etmek isterim.” dedi.

 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal,  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürünün görevinden alınması nedeniyle üzüntülü olduklarını ifade etti.

Sivas’ta göreve başladığı günden itibaren esnaf teşkilatımızla uyumlu çalışan,  kurum müdürünün ani bir kararla görevden alınmasına tepki gösteren Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, “ Sivas’ta görev yaptığı süre içerisinde özverili çalışmalar yapan, sorunların çözümü için gayret gösteren değerli bürokratımızın şahsi meseleler yüzünden görevinden alınması esnaf teşkilatımızı ve bizleri üzmüştür.  Sivaslı hemşerimiz olan müdürümüzle göreve başladığı günden itibaren uyumlu çalıştık. Kurumla ilgili esnafımızın sorunlarının çözümünde bizlere her zaman yardımcı oldu. Esnafımızı ilgilendiren konularda bilgilendirmeler yaparak, mağduriyet yaşamamalarına katkı sağladı.

Her zaman esnaf teşkilatımızın, esnaflarımızın sorunlarının çözümü için gayret gösterdi. Sebebi ne olursa olsun şahsi meseleler yüzünden değerli müdürümüzün görevden alınmasına karşı olduğumuzu ifade eder, müdürümüzün görevine tekrar dönmesi için Bakanlık yetkililerini duyarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA