SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Şoförler Odasına Yeniden Şaban Yalman Seçildi

Bu biyografi 18 Ocak 2022 - 7:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının olağan genel kurulu yapıldı. Üç liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Şaban Yalman bir kez daha başkanlığa seçildi.

Taha Akgül spor salonunda gerçekleştirilen ve Divan Başkanlığını Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın’ın yaptığı genel kurula Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Başkanı Mesut Dursun, oda başkanları ve üyeler katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşısın okunmasının ardından divan Başkanı olan TŞOF başkanı Fevzi Apaydın, seçimin demokratik bir yarış olduğunu ifade ederek, şoför esnafına hizmet etmek için aday olan Şaban Yalman, Haluk Köksal ve Ali Akpınar’a başarılar diledi.

Yönetim, denetim Kurulu raporları, bilançolar, gelir ve gider tablosu ile yeni dönem çalışma programı okunduktan sonra ibra edildi.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Yalman, genel kurul için Sivas’a gelen federasyon başkanı Fevzi Apaydın’a günün anısına Sivas el sanatkarından oluşan takım hediye etti.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan adayları Şaban Yalman, Haluk Köksal ve Ali Akpınar, yapacakları çalışmalar hakkında bilgi vererek üyelerden destek istediler.

Üç liste ile gidilen genel kurul sonrasında Şaban Yalman 467, oy alarak başkanlığa bir kez daha seçilirken, Ali Akpınar, 457, Haluk Köksal ise 290 oy aldı.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA