SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Vali Yardımcıları Borsayı Ziyaret Etti

Bu biyografi 12 Ağustos 2021 - 9:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Vali Yardımcıları Abdullah Seçkin Koçak ve Yunus Emre Temel, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu ziyaret ederek, Borsa’nın çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu; “Sayın Vali Yardımcılarımız göreve başladıkları ilk günden itibaren bizlerle son derece uyum içerisinde ve istişare ederek çalışmalarını sürdürmekteler. İlimizin tarım ve hayvancılığının gelişmesi noktasında büyük destek ve katkılarının olduğunu belirtmek istiyorum. Vali Yardımcılarımızın bu ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Nezaket ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. ” dedi.

Vali Yardımcıları Abdullah Seçkin Koçak ve Yunus Emre Temel ise; Fırsat buldukça kurumları ziyaret ederek istişarede bulunduklarını belirterek, Sivas Ticaret Borsasının çok değerli Başkanı ve Yönetiminin yaptığı çalışmaları yakinen takip ediyoruz. Ticaret Borsamızla şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Sivas’ın kalkınmış iller seviyesine çıkabilmesi için istişare içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz, dediler.

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA