SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“İleri teknoloji üretim konusunda önemli”

Bu biyografi 25 Haziran 2021 - 9:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eminoğlu, “ilimizin ileri gitmesi için her fırsatta söylediğimiz katma değerli ürünler, ileri teknolojiler ve olmazsa olmaz üretim konusuna verilen önemi göstermektedir.” dedi.

MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu, MÜSİAD Sivas ve Genç MÜSİAD Üyeleri Sivas İŞGEM’de bir araya geldiler.
Programda MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu; “İŞGEM’in faaliyetlerini Genel Müdürü Cem Bey’den dinledik çok güzel işlere imza atmışlar. Birçok birimle bir aile gibi uyum içinde çalışıyorlar. Kuluçka merkezlerinde faaliyet gösteren firmalar ise ilimizin ileri gitmesi için her fırsatta söylediğimiz katma değerli ürünler, ileri teknolojiler ve olmazsa olmaz üretim konusuna verilen önemi göstermektedir. İnşallah MÜSİAD Sivas ve İŞGEM olarak ilerleyen günlerde birçok konuda ortak akıl ile programlar yapmayı planlıyoruz.” dedi.
İŞGEM Genel Müdürü Cem Salihoğlu ise, MÜSİAD Başkanı ve üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, “Bizler iş insanlarının gelişmesi için tüm enerjimizle çalışmaktayız. İŞGEM’de olsun ya da olmasın, projesi olan, iş fikri olan ya da işi ile alakalı konularda bizleri ziyaret edebilir ve gerekli konularda bizlerden yardım isteyebilirsiniz.” dedi. Sonrasında Cem Salihoğlu “Bilançoda Dikkat Edilmesi Gereken Konular ve Alınması Gereken Önlemler” konulu sunumunu gerçekleştirdi.
Programa katılan MÜSİAD Heyeti İŞGEM’de faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, incelemelerde bulundular.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA