SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Halkımız Demokrat Partiye Güvensin”

Bu biyografi 24 Haziran 2021 - 17:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Enginyurt, “Demokrat Parti Sivas İl Başkanımız, Suşehri ilçe Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımızla birlikte; Suşehri esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Çare Demokrat Parti.”dedi.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt çeşitli ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Sivas’a geldi.

DP Milletvekili Cemal Enginyurt bugün Ordu istikametinden Sivas’a gelerek ziyaretlerine başladı.

Enginyurt, Ordu’dan Sivas’a gelirken, Sivas’ın ilçeleri Koyulhisar ve Suşehri’ne uğrayarak vatandaşlar ile bir süre görüştü.

Sivas DP İl Başkanı, MKYK üyesi Zeki Kılıç Unar ve Suşehri DP ilçe Başkanı Emre Akan ve partililer Enginyurt’tu İlçede karşıladı.

Milletvekili Enginyurt, Suşehri ilçesinde Sivas Valiliğinin 700 fikir 700 proje kapsında Suşehri İlçe Emniyet Müdürlüğünün Kaza simülasyon aracına binerek, 10 kilometre hızla oluşacak olası bir kaza halinde yaşananları araca binerek bir deneyim yaşadı.

Araçtan indikten sonra deneyimlerini paylaşan Enginyurt, “Suşehri ilçe Emniyet müdürlüğünün; emniyet kemerinin önemini vurgulamak için yapmış olduğu sosyal projeye katılarak, destek olduk. Böyle güzel bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Suşehri ilçe Emniyet Müdürlüğündeki Kahraman Polislerimize teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Enginyurt; “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Suşehri’nde de esnaf, çiftçi zor durumda. Küresel salgında iktidar vatandaşlara yeterli destek vermedi ve veremezse. Esnaf siftahsız dükkanını açıp kapatıyor. Oteller de hamam suna açıl çok ama hamamlar halen kapalı. Bu nasıl bir virüs ki lüks yerlerde yok!.. Halkımız Demokrat Partiye güvensin yapılacak olan en erken seçimde Demokrat Parti hizmetlerine kaldığı yerden devam edecek” dedi.

Cemal Enginyurt Sivas programı kapsamındaki bir diğer ziyaret yeri olan Hafik ilçesine heyetle hareket etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA