SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Karaca’dan Medya Net’e Ziyaret

Bu biyografi 18 Haziran 2021 - 13:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca, Medya Net dijital yayın platformunu ziyaret etti.

Medya Net dijital yayın platformunu ziyaret eden Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca, Medya Net yöneticisi Hakan Bakar’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte dijital yayıncılıkta bu yönde bir hayli yol kat etti. Geçtiğimiz yıl dijital medya yayıncılığını Sivas’ta sosyal medya üzerinden yayınlar yaparak şehir halkının dikkatini çeken Gazeteci ve Program yapımcısı Hakan Bakar Medya Net Dijital yayın platformu ve haber internet sitesi www.medyanethaber.com üzerinden hem Sivas halkına hem de tüm dünyaya şehre dair birçok konuyu taşımaya devam ediyor.

Ziyaret esnasında Bakar ile sohbet eden Karaca, “şehrimize hizmet anlamında Medya Net’te kendi üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Çağımızın gereksinimleri içerisinde yenilikçi olmak lazım. Artık günümüzde birçok konu dijital medya üzerinden takip ediliyor. Hakan kardeşimizde yılların birikimi ile yaptığı çalışmalar ile şehre ait birçok konuyu gündeme taşıyor. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Bizler de kurum olarak Sivas’ın kültür ve turizm adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz diyen Karaca, “Sayın Valimiz Salih Ayhan, öncülüğünde şehirde turizm alanında geçmişten bugüne yapılan çalışmalar ile Sivas’ı hem kültürel anlamda hem de şehrimizin değerlerine sahip çıkmak anlamında çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Medya Net dijital yayın platform yöneticisi Hakan Bakar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca’ya ve Müdür Yardımcısı Celal Karahan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Müdürü Karaca, Bakar’a ziyaretin anısına Sivas’a özgü çeşitli hediyeler takdim etti.

Ziyarette İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Celal Karahan’da hazır bulundu.

m Müdürü

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA