SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Beyazıt’ın mücadelesine Hep Birlikte Destek Olalım

Bu biyografi 03 Haziran 2021 - 10:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beyazıt’ın mücadelesine Hep Birlikte Destek Olalım

Hatay’da görevli Polis memuru Şükrü Eser’in oğlu SMA hastası Beyazıt Eser için kayıtsız kalmayalım.

Beyazıt’ın mücadelesine destek olmak için sizlerde, Valilik izinli yasal bağış hesabına katkı sağlayın.

Vakıfbank- Saadet Eser TR25 0001 5001 5800 7312 9815 88

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis memuru Şükrü Eser’in oğlu ‘SMA’ Hastası 3 yaşındaki Beyazıt Eser için hayırseverlerden ve yetkililerden yardım bekliyor.

Daha önce bir evladını aynı hastalıktan (SMA’dan) kaybeden Polis memuru Şükrü Eser, 3 yaşındaki oğlu Beyazıt’ı da kaybetmek istemediğini dile getirdi.

Çocuğunun hastalığıyla ilgili bilgi veren Şükrü Eser yapmış olduğu açıklamada şunları ifade etti.

“Benim SMA hastası ölümle yüzyüze yaşamını sürdürmeye çalışan 3 yaşında oğlum var. Beyazıt şu an 10 kg. Ağırlığında ve para toplanıncaya kadar 4 kilo daha alması lazım. Hastalığa dirençli ve tedaviye uyumlu bir durum içerisinde. Çok geç olmadan tedavi için gerekli olan paranın tamamlanarak tedavi olması gerekiyor. Yurt dışındaki ilaç tedavisi yaklaşık 2 Milyon $ (17 Milyon) TL gibi bir meblağ ve henüz bizler daha yolun başındayız. Sizlerden gelecek destek ile inşallah hayırseverlerin yardımıyla çocuğumun tedavisini sizlerin sayesinde sağlığına kavuşmasını sağlayacağız. Ben tüm hayırseverlerden ve yetkililerimizden yardım talebinde bulunuyorum. Lütfen sesimizi duyun ve çocuğuma umut olun.” dedi.

3 yaşındaki SMA hastası Beyazıt Eser in tedavisi için valilik izinli yasal bağış hesabı annesi Saadet Eser adına açılmış olup hesaba gönüllülük esasıyla hayırseverlerin yardımları bekleniyor.

Bağış yapılacak hesap numarası ise şu şekilde.

Vakıfbank- Saadet Eser TR25 0001 5001 5800 7312 9815 88

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA