SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“Hükûmet adeta kaşıkla verip kepçeyle alıyor”

Bu biyografi 23 Mayıs 2021 - 21:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pınarlı, akaryakıta yapılan zammın esnafa destek paketinden hemen sonraya denk gelmesi çok manidardır. Hükûmet adeta kaşıkla verip kepçeyle alıyor.” dedi.

BBP Sivas Merkez İlçede İcra Kurulu Oluşturuldu.

BBP Sivas Merkez İlçe Başkanı Fikri Pınarlı, oluşturulan İcra kurulu hakkında ve geçtiğimiz günlerde akaryakıt fiyatlarına yapılan zam ile ilgili yaptığı açıklama yaptı.

Pınarlı yaptığı açıklamada şunları ifade etti. “BBP Sivas Merkez İlçe Teşkilatı olarak pandemi den dolayı ertelediğimiz ilk toplantımızı parti binamızda gerçekleştirdik. Toplantıda teşkilâtımızda icra da görev verdiğimiz arkadaşlarımıza görevlerini tebliğ ettik. Oluşturduğumuz icra kurulu en kısa sürede komisyonlarını oluşturarak etkin bir şekilde çalışmalarına başlayacaktır. Yükümüzün ağırlığının ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bunun içinde tüm görev tevdi ettiğimiz arkadaşlarımla birlikte BBP’nin bayrağını daha ileriye taşımak için aralıksız çalışacağız. Bu vesile ile görev alan tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” Dedi.

Pınarlı, akaryakıta yapılan zam ile ilgili ise Hükûmet adeta kaşıkla verip kepçeyle alıyor, diyerek açıklamasını şu şekilde sürdürdü, “Bu arada geçtiğimiz günlerde akaryakıt fiyatlarına verilen ortalama % 10 luk zam kararı, zaten pandemi den dolayı ülkece zor günlerden geçtiğimiz şu dönemde başta çiftçilerimiz olmak üzere hemen her kesim vatandaşlarımız için ekstra bir yük bindirecektir. Ayrıca bu zammın esnafa destek paketinden hemen sonraya denk gelmesi çok manidardır. Hükûmet adeta kaşıkla verip kepçeyle alıyor.” ifadelerine yer verdi

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA