SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“Gençlerimizle çağdaş güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz”

Bu biyografi 19 Mayıs 2021 - 2:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan İnce, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. İnşallah gençlerimizin hayal ettiği bir Türkiye’yi onların penceresinden bakarak oluşturacağız.” dedi.

Deva partisi Sivas İl Başkanı Serdar İnce, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Son zamanlarda özellikle devlet mafya ilişkilerinin ayyuka çıktığı liyakatin ve emeğin karşılık bulmadığı bugünlerin geçici olduğuna, umutsuzluğa yer olmadığına değinen Başkan İnce, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. İnşallah gençlerimizin hayal ettiği bir Türkiye’yi onların penceresinden bakarak oluşturacağız. Kendini her koşul ve şartta çok iyi yetiştiren gençlerimizle el ele kol kola çağdaş güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan İnce, Sivas İl Başkanlığı olarak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile partimiz Sivas il başkanlığı gençlik politikaları başkanlığınca 19 Mayıs’a özel bir video hazırlandı. Hazırlanan bu videoda sosyal medyada büyük ilgi gördü. Hazırlanan videoyu DEVA Partisi Sivas İl Başkanlığı sosyal medya hesaplarından izleyebilirler.

 

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA