SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Çetindağ, “Bayramlar birliği sağlayan özel günlerdir”

Bu biyografi 12 Mayıs 2021 - 9:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; Ramazan Bayramı mesajında “Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir” dedi.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Çetindağ; mesajında, Ramazan Bayramı’nın İslam alemine sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Çetindağ; “Bir mübarek Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız” dedi.

Ramazan Bayramı’nın koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl da evlerde idrak edileceğini anımsatan Çetindağ; “Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Tam kapanmanın ardından inşallah koronavirüs salgınıyla mücadele konusunda önemli bir yol alacağız. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam ederek virüsü yeneceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni diliyorum” ifadelerini kullandı.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA