SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Borsa Yönetiminden Genel Sekreter Algın Ve Baro Başkanı Sevim’e Ziyaret

Bu biyografi 22 Nisan 2021 - 14:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Gülbahar, Sivas Barosu Başkanlığına seçilen Avukat Fatih Sevim ve Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği/Vali Yardımcılığı görevine atanan Kadir Algın’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahsil Gülbahar, ilk olarak Baro Başkanı Avukat Fatih Sevim’i ziyaret ederek, yakın zamanda gerçekleştirilen Sivas Barosu Olağan Genel Kurulu sonrasından Başkanlığa seçilmesinden dolayı tebrik etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Hastaoğlu daha sonra ise, Gürün Kaymakamı iken Sivas Vali Yardımcılığı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine ataması yapılan Kadir Algın’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.

Başkan Hastaoğlu, Algın’nın Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekteri olarak görevlendirilmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, “ Sivas İl Özel İdaresi gibi önemli bir kuruluşa başarılı çalışmaları ile takdir ettiğimiz Vali Yardımcımız Kadir Algın’ın getirilmesi bizleri de memnun etmiştir. Sivas Ticaret Borsası olarak İl Özel İdaresi ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Genel Sekreterimize yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum. İlimizin sorunlarının çözümü noktasında bizlerde üzerimize düşen her türlü göreve hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Kadir Algın ise, Gürün ilçesinde görev yaptığı süre içerisinde Sivas’ı ve Sivaslıları çok iyi tanıdığını, çok güzel dostluklar kurduğunu dile getirerek, “ Nezaket ziyaretinden dolayı Borsa Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyesine teşekkür ediyorum. İlimizin sorunlarının çözümü noktasında resmi kurumlarımız ve sivil toplum örgütlerimizle görüş alışverişinde bulunarak istişare içerisinde olacağız. Bizler Sivas’ın daha yaşanabilir bir il olması için çalışıyoruz. Bizlere gerçekleştirilen ziyarette Sivas’ın kalkınması için yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İlimize hizmet noktasında Borsa Başkanımızla birlikte daha güzel çalışmalar içerisinde olacağımıza inanıyorum.”diye konuştu.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA