SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

İmranlı İlçesinde Dezenfekte Çalışması Yapıldı

Bu biyografi 20 Nisan 2021 - 6:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İmranlı İlçesinde Cadde, Sokak ve Kaldırımlarda Dezenfekte Çalışması Yapıldı

Başkan Açıl; “ülkemizin salgınla mücadelesine katkı sunuyoruz”

İmranlı Belediyesi tarafından başlatılan ve ilçe genelini kapsayan korona virüs salgınıyla mücadele çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Söz konusu çalışmalar kapsamında İmranlı Belediyesi personelince, ilçe meydanının yanı sıra yoğun bir şekilde kullanılan caddeler, sokaklar ve kaldırımlar su ile temizleyerek dezenfekte çalışması yapıldı.

“Ülkemizin salgınla mücadelesine katkı sunuyoruz”

Korona virüs tedbirleri kapsamında İmranlı Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların yoğun bir şekilde kullandığı mekân ve ortamlarda dezenfekte çalışması yürüttüklerini hatırlatan İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl; “Söz konusu dezenfekte çalışmalarına ara verilmeden devam ediyoruz. Korona virüs tedbirleri kapsamında cadde, sokak ve kaldırımları suyla yıkamaya başladık. Salgının ilk anından itibaren tüm imkanlarımızı seferber ederek bütün dünyayı etkisi altına alan devletimizin bu salgınla olan büyük mücadelesine katkı sunmaya gayret ediyoruz. Birçok mekânda dezenfekte çalışmalarımız sürüyor. Belediye personelimiz, tam donanımlı temizlik araçlarıyla ilçemizi baştan aşağı temizliyorlardı. Son salgınla birlikte çalışmalarımızı genişleterek sıklaştırdık ve ilçemizde yoğun bir şekilde kullanılan cadde, sokak ile kaldırımlarımızı tazyikli suyla yıkıyoruz. Gereken hijyen kurallarını uygulayarak salgının önüne geçmek için gayret ediyoruz. Özellikle risk grubundaki yaşlılarımız ve kronik hastalığı bulunan vatandaşların evlerinden dışarıya çıkmamaları son derece önemli. İnşallah bu süreci hep birlikte sorunsuz bir şekilde atlatacağız.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA