SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

AK Parti heyetinden Optisyen Gözlükçüleri odasına ziyaret

Bu biyografi 30 Aralık 2020 - 16:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti heyetinden Optisyen Gözlükçüleri odasına ziyaret

AK Parti Sivas Milletvekili Sayın Semiha Ekinci, İl Başkanı Hakan Aksu ve beraberindeki heyet, 20. Bölge Kuzeydoğu Optisyen Gözlükçüler Odasını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, Optisyen Gözlükçüleri temsilen, 20. Bölge Kuzeydoğu Optisyen Gözlükçüler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Küçüker, Nakur Ahmet Altunbaş, Yervant Mıgdıs, Üzeyir Muhit, Fatma Yılmaz Candan, Sefa Savun, tarafından karşılanan, AK parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, İl Başkan Aksu, Başkan yardımcısı İrfan Yılmazer, Yönetim kurulu Sümeyye Subaşı, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Merkez ilçe Başkan yardımcısı Selim Çongar oda binasında şehrin ihtiyaçları üzerine bir dizi fikir alışverişi yaptılar.

Başkan Küçüker, “Sayın Vekilimiz ve AK parti heyetine, Türk Optisyen Gözlükçüler Birliğinin kuruluş sürecini, odamızın 8 ili kapsayan bir bölge odası olduğunu AK Parti son Başbakanı Sayın Binali YILDIRIM döneminde kuruluşunun gerçekleştiğini, vekilimizin şahsında AK Parti yetkililerine tekrar teşekkür ve saygılarımızı ileterek Pandemi süreci değerlendirdik.  Pandemi döneminde ilimizdeki yetersiz göz muayeneleri göz doktoru ihtiyacımızda Vekilimize aktardık. Sayın Ekinci ise bizlere bu konu ile ilgileneceğini iletti.  Yine gündem olan koronavirüs aşısı için İl sağlık müdürlüğümüzden Optisyen –Gözlükçüler ve çalışanlarımızın listelerinin istendiğini, bu anlamda Sayın Valimiz ve İl sağlık müdürümüze teşekkürlerimizi sunduk. Sayın vekilimizde tıbbi cihaz satıcıları dahil ilimizde tüm sağlık çalışanlarının aşı olması için çalışıyoruz. Optisyen Gözlükçülerin aşılanması konusunda bir aksaklık sıkıntı olmayacağını bizlere ifade etti.

Başkan Küçüker, “Türk Optisyen Gözlükçüler olarak Kanun ihtiyaçlarımız sürecinde sayın vekilden desteklerini istedik. Vekilimiz, İl Başkanımız ve AK Parti heyetine sıcak samimi ziyaretlerinden dolayı odamız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” İfadelerine yer verdi.

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA