SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu, Öğretmenler Günü mesajı

Bu biyografi 25 Kasım 2020 - 0:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu, Öğretmenler Günü mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Başkanı Salim Eminoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Eminoğlu yayınladığı kutlama mesajında; “24 Kasım Öğretmenler Günü’nün, tüm öğretmenlerimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor ve yürekten kutluyorum. Covid-19 salgını nedeniyle hayatlarını kaybeden tüm öğretmenlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

Başkan Eminoğlu Öğretmenlik mesleğinin önemi dikkat çekerek, “Bir ülkenin varlığını devam ettirebilmesi için yeniliği ve gelişmişliği en üst düzeyde tutması gerekmektedir. Yenilikçilik de ancak ve ancak genç zihinlerle oluşabilmektedir. Gençlerimize idealistliği ve düzgün bir hayat görüşünü aşılayabilme süreci ise ailede başlar ve okulda devam eder. Düzgün karakterli, idealist ve girişimci gençlerimiz eğitim hayatlarında öğrendikleri bilgilerle hedeflerine ilerlemektedir. Gençlerimize bilgilerin verilmesi, hayatın öğretilmesi noktasında en önemli görevi üstlenenler ise öğretmenlerimizdir” ifadelerini kullandı.

Bu vesileyle öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.’ dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA