SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; Öğretmenler Günü Mesajı

Bu biyografi 24 Kasım 2020 - 20:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenlik saygın bir meslektir

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Çetindağ, mesajında; “Öğretmenlik; emek, sabır ve hoşgörü isteyen saygın bir meslektir” dedi.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Çetindağ; mesajında, görevini layıkıyla yerine getiren öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Kur’an-ı Kerim’in ilk emrinin “oku” olduğuna dikkat çeken Çetindağ, “Yüce dinimiz de okumaya büyük önem vermiştir. Dünyanın en onurlu mesleklerinden biri olan öğretmenlik; emek, sabır ve hoşgörü isteyen saygın bir meslektir. Öğretmenliğin bedeli maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerlidir. Öğretmenlerimiz; ülkemizi yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı her türlü bilgi ve beceri ile donatan gönül insanlarıdır” dedi.

Öğretmenlerin en büyük mutluluk kaynağının yetiştirdiği öğrenciler olduğunu belirten Çetindağ, “Saygıdeğer öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, eğitim şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, kutsal mesleğin onurlu temsilcileri olan öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum” ifadelerini kullandı

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA