SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Akgül, çalışmalarında başarılar diledi

Bu biyografi 12 Kasım 2020 - 19:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akgül, çalışmalarında başarılar diledi

Umut Veren Eller Derneği Yiyecek maddeleri yapanlar ve satanlar esnaf odası Başkanı Mehmet Akgül ziyaret Etti.

Yiyecek maddeleri yapanlar ve satanlar esnaf odası Başkanı Mehmet Akgül, Sivas’ta yeni açılan bir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olan ‘’Umut Veren Eller Derneği’’ başkanı Berivan Özyurt ve üyelerini misafir etti.

Derneklerinin kuruluş amaç ve gayesi hakkında açıklama yapan Başkan Berivan Özyurt Umut Veren Eller Derneği olarak bizler ben değil biz olarak Bismillah diyerek yola revan olduk.

Bizler Sivas’ta çalınmadık kapı, gidilmedik sokak bırakmayacağız, umutsuzların umudu, düşkünlerin dostu, garibanların her şeyi olacağız. Tüm ihtiyaç sahiplerini tespit ederek ivedilikle sıkıntılarını gidereceğiz, Çıktığımız bu ulvi yolda tüm hayırsever hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz dedi.

Dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Akgül, Sivas’ta bu gibi Sosyal Yardımlaşma Derneklerinin desteklenmesi gerektiğini, çünkü insanın derdiyle dertlenmek ve el uzatıldığında onların gözlerindeki mutluluğu görmek kadar güzel bir duygu olamaz.

Ben şahsım ve odamız adına Umut Veren Eller Derneği’ne teşekkürlerimi sunuyor, yaptıkları ve yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum, dedi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA