SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Otyakmaz, “hiç bir medya kuruluşuna açıklamada bulunmamıştır”

Bu biyografi 08 Kasım 2020 - 22:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkanımız Otyakmaz, “hiç bir medya kuruluşuna açıklamada bulunmamıştır”

Başkan Otyakmaz’ın, Galatasay maçı sonrası her hangi bir açıklama yapmadığını Sivasspor sosyal medya hesabından duyurdu.

Demir Grup Sivasspor Kulübü, sosyal medya hesabından Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın açıklama yaptığı yönündeki çıkan haberleri yalanladı.

Süper Lig’in 8. haftasında Demir Grup Sivasspor, kendi sahasında Galatasaray’a 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından bazı sitelerde ve sosyal medyada Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın maç sonu açıklaması paylaşılması üzerine, Sivaspor kulübü ise yayınlanan açıklamaları resmi sosyal medya hesaplarından yalanlayarak bir açıklama paylaşarak, “Demir Grup Sivasspor, Galatasaray maçının ardından Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz, hiç bir medya kuruluşuna açıklamada bulunmamıştır.” ifadelerine yer verildi.

Demir Grup Sivasspor, Galatasaray maçının ardından Sivasspor sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi.

“Demir Grup Sivasspor, Galatasaray maçının ardından Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz, hiç bir medya kuruluşuna açıklamada bulunmamıştır.

Sosyal medyada başkanımız Otyakmaz’ın ifadesiymiş gibi paylaşılan cümleleri Otyakmaz hiç bir şekilde kullanmamıştır, tamamen hayal ürünüdür.

Kamuoyunun bu asılsız paylaşıma itibar etmemesini önemle rica ederiz.” şeklinde ifade edildi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA