SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Haydi Sivas geleceğin için bir fidanda sen sahiplen

Bu biyografi 08 Kasım 2020 - 21:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haydi Sivas geleceğin için bir fidanda sen sahiplen

Geleceğe Nefes Ol kampanyasında Sivas henüz istenen rakamlara ulaşamadı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Geleceğe Nefes Ol fidan dikme kampanyasına Sivas’tan şu ana kadar katılım durumu %20’lerde yer almakta.

Sivas için hedeflenen fidan sayısı 3 milyon 121bin 350 olurken şu ana kadar internetten sahiplenilen fidan sayısı ise 625 bin 831 olarak görülmekte.

Daha yeşil bir Türkiye için fidanlarımızı toprakla buluşturuyor, geleceğe nefes oluyoruz. El ele, gönül gönüle, katıl bize. Haydi Türkiye, Fidan Dikmeye!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın başlattığı Geleceğe Nefes Kampanyası geçen yıl olduğu gibi bul yılda yine aynı şekilde başlayarak, Türkiye’nin dört bir yanından büyük ilgi görüyor.

İnternet üzerinden fidan sahiplen butonuna tıklayanlar adına 11 Kasım 2020’da saat 11.11’de fidan dikilecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı Geleceğe Nefes Ol fidan dikme kampanyasını başlattı.  2020 yılında da 7 coğrafi bölgede 81 ilde sizin adınıza toplam 83 milyon fidan dikilecek.

Türkiye genelinde çıkan orman yangınlarında yanan, tahrip olan ormanlık alanları yeniden canlandırmak için başlatılan Geleceğe Nefes Ol fidan dikme kampanyası başladı, başvurular başladı.

Geleceğe Nefes katılım belgesi nasıl alınır?

İnternetten üzerinden https://gelecegenefes.com/ gelecegenefes.com sitesine girip fidan sahiplen butonuna tıklayın. İsminizi ve mail adresinizi yazıp, fidanınızın nerede dikilmesini istediğinizi seçin.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA