SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

250 personele promosyon

Bu biyografi 26 Ekim 2020 - 10:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

250 personele promosyon

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Vakıflar Bankası arasında son dönemde üniversite bünyesine alınan 250 personele promosyon verilmesine ilişkin protokol imzalandı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile Vakıflar Bankası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi arasında “Personel Maaş ve Banka Promosyon Protokolü” imzalandı.

İmza törenine Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız ve Vakıflar Bankası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Şube Müdürü Hakan Çalışkan katıldı.

Personelinin bütün haklardan faydalanması ve özlük haklarına yönelik çalışmalar gerçekleştiren Üniversite Rektörlüğü geçtiğimiz aylarda üniversite bünyesine alınan geçirilen personele mevcut protokol hükümleri uygulanarak; her bir personele 900 TL tutarındaki maaş promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Rektör Yıldız, “Vakıflar Bankası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile personelimize yönelik promosyon protokolü imzaladık.  Personelimizin bütün haklardan faydalanmasını istiyoruz. Bu çalışmanın hayata geçmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Personelimize de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA