SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Bizleri eleştirenler lütfen yaptıklarımıza baksınlar”

Bu biyografi 25 Ekim 2020 - 15:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Eken, “STSO’da devleti için çalışan, halkı için çalışan, üyesi için çalışan bir ekip var burada. Bu ekibinde kusura bakmasınlar da yok sayılmasına müsaade etmeyiz. Bu ekip yok sayılamaz zaten.” dedi.

STSO Başkanı Mustafa Eken, Gazeteci Günebakan Hakan Bakar’ın sosyal medya yayınına konuk oldu.

Başkan Eken, Gazeteci Günebakan Hakan Bakar’ın sosyal medya yayınında Sivas’ta konuşulan birçok gündem konusuna açıklık getirdi.

Oda olarak Sivas için yapılması gereken birçok çalışmanın hayata geçmesinin yanı sıra yatırımcının şehre gelmesi için çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyleyen Başkan Eken, ben üyelerimiz adına vekaleten buradayım, o yüzden burada yer alan ekibin yok sayılmasına müsaade etmeyiz diyerek sosyal medya yayınında şu şekilde konuştu.

“Bizleri eleştirenler lütfen yaptıklarımıza baksınlar. Biz diyoruz ki Sivas ticaret Ve Sanayi Odası Mustafa Eken’in evi değildir. Biz şu an 7 bin tüccarın, 7 bin sanayicinin, 7 bin esnafın evimdeyiz. Burada çalışan buraya vergi, aidat ödeyen burayı ayakta tutan onlardır. Üyelerimiz adına da ben de vekaleten buradayım. Vekaletende diyorum ki, biz bu 7 bin kişi Sivas’ın gerçek hamisidir. Sivas’ın gerçek sahibidir. Sivas’a gerçek sahip çıkanlardır. Sivas’ı ayakta tutanlardır. Özel sektörün beynidir. Bu beyin devleti için çalışan, halkı için çalışan, üyesi için çalışan bir beyin, bir ekip var burada. Bu ekibinde kusura bakmasınlar da yok sayılmasına müsaade etmeyiz.  Bu ekip yok sayılamaz zaten.” şeklinde konuştu.

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA