SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Belediye insan odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Bu biyografi 23 Ekim 2020 - 21:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Belediyesi, Numune Hastanesi’nin fiziki altyapısını güçlendirerek çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına başladı. Sosyal belediyecilik konusunda örnek belediyeler arasında yer alan Sivas Belediyesi, sağlık ve eğitim alanında da insan odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İl genelinde tüm okulların fiziki altyapısında eksiklikleri gideren belediye ekipleri son olarak Numune Hastanesi’nde de fiziki altyapıyı tamamlayarak çevre düzenlemesi çalışmalarına başladı. Çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun ve hastane Başhekimi Prof. Dr. Kenan Kaygusuz yerinde inceledi.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Yardımcısı Olgun, “Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’in talimatlarıyla ilimizde bulunan sağlık kuruluşlarının altyapılarını ve çevre düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Cumhuriyet Üniversitesi hastanemizin yeni hizmet binalarında yaptığımız çalışmalara ek olarak bugün de Numune Hastanemizin altyapı çalışmalarını tamamlayarak çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına başladık. Bu vesile ile Pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.” dedi.

Hastane Başhekimi Kaygusuz’da, “Belediye Başkanımıza talebimizi iletmemizle ekipler hızlı bir şekilde çalışmaya başladı. Başkanımıza ilgili başkan yardımcımıza ve emek veren tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Aynı zamanda her zaman fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza da Pandemi sürecinde gösterdikleri özveri için bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA