SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Sivas her yönüyle uyum içerisinde”

Bu biyografi 19 Ekim 2020 - 23:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Ayhan, “Sivas’ta çok güzel birlik ve beraberlik var. Muhtarlarımız her zaman çok gayretli ve fedakarca görevlerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu şehir her yönüyle hakikaten güzel bir uyum içerisinde.” dedi.

Sivas Muhtarlar Derneği tarafından 19 Ekim Muhtarlar gününe özel program düzenlendi.

Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Sivas Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen programa katıldı.

Programda, muhtarlara Covid-19 mücadelesinde gösterdikleri katkılardan dolayı teşekkür belgesi verildi.

Gerçekleşen programda Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan, “Muhtarlar devletimizin eli ayağı ve gözüdür. Ülkemiz ve dünya sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bu süreç içerisinde vatandaşlarımızın ihtiyacı olan malzemeleri en kısa sürede ulaştırma yönünde mahalle muhtarlarına il protokolünün verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Bilgin, muhtarların sosyal ve toplumsal hayata sunduğu katkıya dikkat çekerek, “Milletvekili ve Belediye Başkanı olarak sizlerle çalıştık. Bizlerin her konuda yanımızda olan en yakın mesai arkadaşlarımız olarak görmekteyiz.  66 mahalle muhtarımızla her daim iç içeyiz. Her konuda bizlere vereceği fikir ve görüşler çok önemli. Sizlere şehrimize verdiğiniz güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde ifade etti.

Vali Ayhan, “Muhtarlık, vatandaşa açılan ilk kapıdır. Sivas’ta muhtarlarımız güzel bir ahenk ve uyum içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Sivas’ta çok güzel birlik ve beraberlik var. Muhtarlarımız her zaman çok gayretli ve fedakarca görevlerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu şehir her yönüyle hakikaten güzel bir uyum içerisinde. Diğer şehirlerdeki muhtarlarımızda Sivas’taki muhtarlarımız gibi görevlerini layıkıyla yaparlar ise daha da güçleneceklerini düşünmekteyim.” şeklinde konuştu.

Program sonunda muhtarlara Covid-19 mücadelesinde gösterdikleri katkılardan dolayı teşekkür belgesi verildi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA