SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Küçüker’den Aksu’yu ziyaret

Bu biyografi 16 Ekim 2020 - 2:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

  1. Bölge Kuzeydoğu Optisyen –Gözlükçüler Odası, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, AK Parti il başkanı Sayın Hakan Aksu’yu ziyaret ettik.

Küçüker, gerçekleşen ziyaret esnasında, Sivas Merkez olmak üzere Sivas, Erzincan, Elâzığ, Tunceli, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır İllerinin dâhil olduğu Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği 20. Bölge Kuzeydoğu Optisyen -Gözlükçüler Odası kuruluşu ve çalışmaları hakkında bilgi aktardıklarını söyledi.

Anayasanın 135. maddesine göre, oda birlik olmamızı TBMM´den geçirerek sağlayan siyasi irade AK Parti´ye, Süreç içinde katkıları, emekleri ve müsaadeleri olan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´a, aynı zamanda Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım´a Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili Sayın Mustafa Elitaş´a, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Süreyya Sadi Bilgiç´e, Komisyon üyesi Sayın Mehmet Ali Cevheri ‘ye teşekkürlerimizi ilettik diyen 20. Bölge Kuzeydoğu Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkanı Taylan Küçüker, ziyarette şunları ifade etti.

“Türk Optisyen- Gözlükçüler Birliği ve odalarımızın yaşadığımız hukuki ve diğer problemlerimizi detaylı olarak aktararak destek istedik. Sivas Ak Parti il başkanı Sayın Hakan AKSU, problemlerle kendisinin de ilgileneceğini, ayrıca AK parti Sivas vekillerimizin ilimizde oldukları dönemde, bizleri vekillerimizle görüştüreceğini söyledi. Ayrıca pandemi nedeniyle işlerimiz durma noktasına geldi. İlimizdeki göz hekimi sayısının yarıya düştüğünü bu konudaki problemlerimize katkı ve destek istedik.  Ak Parti il başkanı Sayın Hakan Aksu ‘ya nazik misafirperverliğinden dolayı meslektaşlarımız ve mesleğimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” İfadelerine yer verdi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA