SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Kurt, “Biz Sivas’a, Sivas da bize sahip çıkıyor

Bu biyografi 13 Ekim 2020 - 23:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

STM yeni şubesini Kılavuz’da açtı

Kurt, “Biz Sivas’a Sivas da bize sahip çıkıyor. Teşekkürler Sivas.” dedi.

Sivas´ın öncü firmaları arasında yer alan STM 8. Mağazasını hafta sonu pandemi kurallarına uyarak Kılavuz’da hizmete açtı.

Sivas’ta Kılavuz kavşağında yeni şubesini açan ve bölgeye canlılık getiren STM Mağazası şehirde hem istihdama katkı sağlıyor hem de birbirinden farklı birçok ürün yelpazesiyle Sivas halkına hizmet veriyor.

STM Mağazaları kurucusu Yüksel Kurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti. “Bugün bizim için önemli bir gündü Genelde 8, Sivas’ta 6.mağazamızın kampanyalı ürünlerle açılışını kurdalesiz gerçekleştirdik. Kılavuz mağazamızın A dan Z ye her şeyi ile titizlikle ilgilenen oğlum Ömer’e ve ekibine teşekkür ederim. Pandemi dolayısı ile iş ortaklarımız dışında kimseye davetiye gönderemedik buna rağmen açılışımızı çiçeklerle süsleyen iş ortaklarımıza ve diğer dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Biz Sivas’a Sivas da bize sahip çıkıyor. Teşekkürler Sivas teşekkürler Kılavuz!  Biz 40 m dükkanda Sivas’ta doğduk biz Sivas’ı Sivas da hamd olsun bizi seviyor. Ekonomik durgunluğa, pandemiye rağmen sosyal mesafeli gün boyu doldu taştı. Her şeye rağmen istihdam ve yatırımlarımız devam edecek inşallah. Diliyoruz ki Bu şarkı burada bitmesin.” şeklinde paylaşım yaptı.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA