SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Başkan Hakan Demirgil’den MHP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Bu biyografi 12 Ekim 2020 - 9:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Tesviyeciler ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, beraberinde oda yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP Sivas İl Teşkilatı’nın gerçekleştirilen 13. Olağan Kongresinde güven tazeleyerek yeniden MHP Sivas İl Başkanlığı görevine seçilen MHP İl Başkanı Özkan Turan Navruz’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Hakan Demirgil, “Sivas ortak paydasında, hep birlikte bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da istişare kültürüne dayanarak yol alacağız. Bu güzel şehrimizi, esnafımızı en iyi şekilde geleceğe taşımak için ortak mücadelemizi sürdüreceğiz.

Tabi bu arada İl Başkanımız sayın Özkan Turan Navruz ve kıymetli yönetiminin bu süreç içerisinde yapmış oldukları görevde başarılarını görüyoruz. Sürekli   esnaf ve sanatkarlarımızın yanında. Dertlerimizi ifade ettiğimiz zaman takipçisi olan hem de bu noktada sıkıntılarımızı bizlerle beraber istişare kültürüyle çözmeye gayret gösteren bir yapısı var. Sivas ve esnaf ve sanatkarlarımız mevzu bahis olduğunda her zaman bizimle beraber dertlenmeniz bizim için çok  önemli ve kıymetli . Bizde sizin çalışmalarınızdan gayretlerinizden bize olan yakınlığınızdan ve bizimle istişare kültürüyle iş yapmanızdan dolayı oto sanatkarları esnaflarımız adına teşekkürlerimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Yeniden seçilmenizden dolayı sizi ve yönetiminizi tebrik ediyorum şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren MHP İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Sivas Tesviyeciler ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımız Hakan Demirgil ve yönetimi Sivas’ımıza faydalı işler yapmaya devam ediyor. Kendisini bazen takip etmekte zorlansak da kendisini takdir ediyoruz. Yapmış olduğu çalışma ve projelerle göz dolduruyor. Emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Hakan Demirgil, günün anısına MHP İl Başkanı Özkan Turan Nevruz’a plaket takdim etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA