SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

AK Parti İlçe Kongrelerini tamamladı.

Bu biyografi 12 Ekim 2020 - 19:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK pati Sivas Teşkilatı 7. Olağan kongre sürecini uyum içinde tamamladı

İnandığın Yolda Yürü sloganı ile ilçe kongrelerini Şubat ayında başlatan AK Parti Sivas İl Başkanlığı, Pandemi sürecince ertelediği ilçe kongrelerini Cumartesi günü gerçekleştirdiği Suşehri Kongresi ile nihayete erdirdi. Pandemi nedeniyle sosyal mesafeye önem verilerek gerçekleştirilen kongrelerde ortaya çıkan birlik ve beraberlik tabloları kamuoyu tarafından da takdirle karşılandı.

16 İlçe ve Sivas Merkez İlçe kongrelerini şenlik havasında birlik beraberlik içerisinde gerçekleştiren Sivas Teşkilatında kongrelere Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci, Mehmet Habib Soluk, Genel Merkez Sivas İl Koordinatörü Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya’da katılarak, ortaya çıkan birlik ve beraberlik ile diğer il teşkilatlarına örnek oldu.

İlçe Kongrelerini bitiren AK Parti Sivas Teşkilatında İl Kongresi hazırlıkları ise ara vermeden başladı. AK Parti Genel Merkezi tarafından belirlenen tarihte ise AK Parti Sivas İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi gerçekleştirilecek. Kongreye AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA