SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

İhtiyaç sahibi ailelere yardım dağıtıldı

Bu biyografi 09 Ekim 2020 - 1:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Hasene Derneği ve Sivas Bedensel Zihinsel Engelli Ve Engelli Aileleri Yardımlaşma Derneği ortak bir şekilde ihtiyaç sahibi ailelere kırtasiye yardımı ve gıda yardımı yaptı.

İhtiyaç sahiplerini Sivas Hasene Derneği ve Sivas Bedensel Zihinsel Engelli Ve Engelli Aileleri Yardımlaşma Derneği dernek binasında yaptıkları yardım programında ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar dağıtıldı.

Bizler Hasene Derneği ile yaptığımız dördüncü yardım programı. Yaklaşık Hasene Derneği ile yaklaşık 300 ailemize yardımlar yaptık. Buradaki yaptığımız programda ise yaklaşık 50 aileye kırtasiye ve gıda yardımı yapacağız. Nasip olursa bundan sonrada yine ortak çalışmalarımız devam edecek. İhtiyaç sahibi ailelerimiz güle güle kullansınlar afiyetle dağıtılan gıdaları yesinler.” şeklinde ifade etti.

Hasene Derneği Başkanı Mahmut Durna ise “dernek olarak 2017’den bu güne faaliyetlerimiz devam ediyor. Devletimize 10 milyon kadar yardımda bulunduk. Yardımlarımız şehir merkezide olduğu kadar ilçelerimizde de sürüyor. Bugünde burada Kırtasiye ve gıda yardımı yapacağız. Dernek olarak ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanındayız.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA