SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Burada her şey doğal

Bu biyografi 06 Ekim 2020 - 10:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alıç, çördük, ahlat, kuşburnu marmeladı ve daha birçok doğal ürün Torun Gıda’da.

Burada her şey doğal, alıç, çördük, ahlat, kuşburnu marmeladı, kavun, mısır, köy yumurtası, yoğurdu ve diğer ürünleri ile sağlıklı yaşamak için en doğal ürünleri dikilitaşta torun gıda doğal ürünleri pazarında vatandaşlara en uygun fiyatla sunulmakta.

Sivas’ın Dikilitaş mevkii Küçükminare mahallesinde hizmet veren işletmede köylerden gelen doğal ürünler vatandaşların ilgisini çekiyor.

Köylerde yaşayanlar tarafından kendi topraklarında yetiştirilen doğal ürünler Sivas’ta Torun Gıda aracılığı ile vatandaşlara ulaştırarak hem ürünlerden para kazanıyorlar, hem de ürünlerin vatandaşlara doğal ve uygun fiyatlar ile ulaşmasını sağlamış oluyorlar.

Torun gıda İşletme sahibi Bilal Torun, yaptığı açıklamada köylerden birçok doğal ürünü tedarik etmeye çalışıyoruz, mevsimine göre ürünlerde değişiklik oluyor. Önemli olan burada doğal ürünlerin vatandaşlara uygun fiyatlar ile ulaşması. Pandemi döneminde özellikle yediklerimize dikkat etmemiz gerekir. Bizde onun hizmet olarak köylerden bize getirilen doğal ürünleri alıp işletmemizde satışını yapıyoruz. Hem köylümüz kazanıyor, hem şehir halkı hem de bizler iş yaparak evimize ekmek götürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA