SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

İSTEĞE ÖZEL TASARIM VE ÜRETİM

Bu biyografi 02 Ekim 2020 - 20:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas için büyük şans olan Gökçeler Makina isteğe özel tasarım ve üretim yapıyor.

Gökçeler Makina Sivas’ta üretiyor, Türkiye için çalışıyor her daim yeni ürün kalıpları ile iş sahasına önemli bir hizmet veriyor.

Sivas Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Sivas için üretim anlamında önemli bir yere sahip olan Gökçeler Makina Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gökçeler ve Ahmet Gökçeler, Gökçeler Makinanın 1970’lerden bugüne sektörde kendini geliştirerek üretimlerine devam ettiğini özellikle plastik enjeksiyon kalıpları, poliüretan enjeksiyon kalıpları, plastik enjeksiyon baskılar, plc kontrollü komple hat/makinalar, yedek parça üretimi, form kalıpları, hassas çelik konstrüksiyon parçalar ile tüm üretimlerin gerekli tasarım/mühendislik hizmetlerini Sivas’tan tüm dünyaya sunduklarını söyledi.

Gökçeler Makina Sivas’a hem istihdam anlamında hem de kalıplarını çıkardığı ürünlerin üretimleri anlamında ekonomiye katkısı oldukça fazla.

Plastik ve metal ürün kalıpları ile iş sahasına önemli bir hizmet sunan Gökçeler Makina her geçen gün kendini geliştirerek istenilen ölçülerde birçok ürünü isteğe özel olarak üretimlerini Sivas OSB’de sürdürmekte.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA