SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Vali Ayhan’dan ve Başkan Bilgin’den Azerbaycan’a destek

Bu biyografi 29 Eylül 2020 - 21:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin katıldıkları program sonunda Azerbaycan’a Sivas’tan destek diyerek, birlikte olduğumuzu göstermek için gençler ile birlikte “Çırpınındı Karadeniz” i hep beraber söylediler.
   
Sivas Gençlik Merkezinin düzenlediği “Hasbahçe Sohbetleri” devam ediyor.
Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde, Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Hasbahçe Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin oldu. Programda, gençlerle gönüllülük konusu üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.
Etkinlikte, gönüllü olarak sosyal hayatta yer almanın ve başkalarının hayatını güzelleştirmenin önemine dikkat çekildi. Gençlere ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden Vali Ayhan ve Belediye Başkanı Bilgin, gönüllülüğün çok kıymetli bir erdem olduğunu vurguladı.
Sivas Gençlik Merkezi bahçesinde gerçekleşen programda Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin program sonunda Azerbaycan’a Sivas’tan destek diyerek, birlikte olduğumuzu göstermek için gençler ile birlikte “Çırpınındı Karadeniz” i hep beraber söylediler.
Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA