SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Manidar manipülasyonların karşısındayız”

Bu biyografi 29 Eylül 2020 - 12:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TTB ye yeni seçilen Genel başkana ilk tepki Sivas TTB Odasından geldi.

Sivas-Erzincan Tabip Odası Başkanı Uzman Dr. Sedat Özbay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sivas Erzincan Tabip Odası olarak ismimizi karalamaya çalışan bizi siyasi zemine çekmek isteyen ve kritik bir durumda sağlık sorularıyla uğraştığımız şu dönemde manidar manipülasyonların da karşısında olduğumuzu üzerine basarak vurgularız.” dedi.

Sivas-Erzincan Tabip Odası Yönetim Kurulu adına Uzman Dr. Sedat Özbay, Sosyal medya hesabından Kamuoyuna Duyurulur diyerek yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığını ve bölünmez bütünlüğünü tehlikeye sokan, milli birliğimizi ve beraberliğimizi bozmaya çalışan, bizi ayrıştıran, terör seviciliği yapan, teröre destek olan, TTB başkanı dahil, seçilmiş kişi dahi olsa hiçbir kişi, kurum, kuruluş ya da oluşumu desteklemeyeceğimizi her zaman karşısında olduğumuzu bildirmek isteriz.

Sivas Erzincan Tabip Odası olarak ismimizi karalamaya çalışan bizi siyasi zemine çekmek isteyen ve kritik bir durumda sağlık sorulanıyla uğraştığımız şu dönemde manidar manipülasyonların da karşısında olduğumuzu üzerine basarak vurgularız.” Dedi.

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA