SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Belediye Başkanı Bilgin’den Eczacıları şaşırtan jest 

Bu biyografi 29 Eylül 2020 - 0:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

 Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin 25 Eylül dünya Eczacılık günü nedeniyle Sivas’taki eczacılara çiçek gönderdi.

 Gönül Belediyeciliği sloganıyla yola çıkan ve bu doğrultuda hizmet etmeye gayret gösteren Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Her kesimden insanın kalbine dokunuyor.

Bu çerçevede çeşitli meslek kuruluşlarına ait özel günleri de unutmayan Başkan Bilgin, Eczacılar Günü münasebetiyle ilimizde hizmet veren eczacılara çiçek gönderdi.

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile gönül Belediyeciliğinin en güzel örneklerini veren Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin çeşitli meslek kuruluşlarına yönelik özel günlerde meslek mensuplarını unutmuyor. Son olarak Eczacılar Günü münasebetiyle Sivas’ta hizmet veren tüm eczanelere çiçek gönderen Başkan Bilgin eczacılar gününde kutladı.

Bu nazik davranışa duyarsız kalmayan başta Eczacılar Odası Başkanı Bahadır Eren olmak üzere ilimizde hizmet veren eczacılar Başkan Bilgin’e teşekkür ettiler.

Oda Başkanı Eren, “Eczacılar günü münasebetiyle Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin hem telefon açarak hem de çiçek göndererek günümüzü kutladı. Bugün de bizi unutmayan Başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA