SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Yeter ki sizler ders çalışın devlet baba yanınızda

Bu biyografi 22 Eylül 2020 - 16:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İhtiyaç sahibi ailelere tablet desteği, kırtasiye desteği şimdide çalışma Masası ve sandalye imkanı desteği verilecek.

2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılının aşamalı ve seyreltilmiş bir şekilde başlaması ile birlikte ev ortamından da EBA üzerinden derslerin öğrenciler tarafından sağlıklı bir şekilde takip etmeleri için başlatılan tablet kampanyalarının yanı sıra şimdide öğrencilere ihtiyaçları gereğince Masa, Sandalye imkanı sağlanacak.

Sivas Valiliği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Şehrimizdeki tüm öğrencilerin uzaktan eğitimlerine devam etmeleri için Sivas’ın tamamında, maddi imkanları el vermeyen çocuklarımıza kaymakamlıklarımızın, Belediyelerimizin ve kurumlarımızın katkılarıyla, Masa, Sandalye imkanı sağlanacak.” şeklinde paylaşım yapılarak, EBA Canlı Ders ile uzaktan eğitim devam ediyor. İfadelerine yer verildi.

Yine aynı zamanda diğer yapılan bir açıklamada ise “Şehrimizdeki tüm öğrencilerin uzaktan eğitimlerine devam etmeleri için Sivas’ın tamamında maddi imkanları el vermeyen çocuklarımıza, Kırtasiye desteği sağlanacak.

Ayrıca öğrencilere “Bilgisayarım, Tabletim Elimde, Öğretmenim Benimle sloganı ile Şehrimizdeki tüm öğrencilerin uzaktan eğitimlerine devam etmeleri için Sivas’ın tamamında kaymakamlıklarımızın, belediyelerimizin ve kurumlarımızın katkılarıyla; PC, Tablet ve İnternet desteğiyle EBA Canlı Derslerini n daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşeceği duyuruldu.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA