SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Sivas’ta eczanelerin çalışma saatleri değişti

Bu biyografi 31 Ağustos 2020 - 14:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eren, “Sivas Merkezde bulunan eczanelerimizin çalışma saatleri 08.30-18.00 olarak güncellenmiştir.” dedi.

Sivas 37. Bölge Eczacılar odası Başkanı Bahadır Eren, eczanelerin çalışma saatlerinin değiştiğini ifade ederek şu açıklamayı yaptı.

Eren, “1 Eylül 2020 Salı günü itibariyle, Sivas Merkezde bulunan eczanelerimizin çalışma saatleri 08.30-18.00 olarak güncellenmiştir. Gece ve pazar günleri 3 eczanemiz ,Cumartesi günü ve bayramlarda 4 eczanemiz nöbetçi olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Bununla beraber, Kronik hastalığı nedeniyle sağlık raporu olan hastalarımız, kullanmış oldukları raporlu ilaçlarını ve tıbbi malzemelerle hasta bezlerinin, aile hekimlerine ya da hastaneye gitmeden eczanelerden temin edebilecektir. Mevcut uygulamaya göre süresi bitmiş raporların süresi 31 Kasım 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

Koronavirüs salgını tehlikesi devam etmektedir. En yakın sağlık danışmanınız olan biz eczacılar her zaman olduğu gibi görevlerimizin başındayız. Halkımızdan da tedbiri elden bırakmadan, maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet etmelerini rica ediyoruz. İnşallah en kısa sürede el ele vererek bu salgın sürecinden kurtulacağız.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA