SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Serdar İnce, parti çalışmalarına hız verdi

Bu biyografi 31 Ağustos 2020 - 14:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Deva Partisi İl merkezinde olduğu gibi İlçelerde de hızlı bir şekilde teşkilatlanmaya başladı.

Son günlerde bakanlık yaptığı dönemlerde ekonomi alanında gösterdiği başarı ve istikrarla anılan Ali Babacan’ın kurduğu Deva Partisi Sivas İl teşkilatlanması sonrasında ilçelerde de teşkilatlanmaya başladı.

Sivas’ta Serdar İnce’nin Kurucu İl başkanı olarak atanması sonrası Deva Partisi çalışmalarına Sivas’ta ve ilçelerde hız vermeye başladı.

İl Başkanı Serdar İnce’nin teşkilatlanmaya hız vermesiyle birlikte, İnce, ilçelerde de yeni yüzlerle yoluna devam ediyor.

Özellikle siyasette aynı yüzlerin devamlı sahnede olduğu bu süreç içerisinde tercihleri genç dinamik ve heyecanlı kadrolardan yana kurmaya özen gösterdiklerini ifade eden İnce,     Akıncılar, Altınyayla, Gürün, Koyulhisar ve Suşehri ilçe yönetimleri bir bir belirlenirken diğer ilçelerde de yönetim belirleme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

İlçelerde görev alanlar ise şu şekilde.

Sivas İli Akıncılar İlçesi Yönetim Kurulu Asıl Listesi

Fikret Tekin başkan, Yavuz Çoşkun,  yönetim kurulu üyesi, Abdulsamet Çiçek yönetim kurulu üyesi, İlhan tekin    yönetim kurulu üyesi, Gökhan çınar  yönetim kurulu üyesi.

Sivas ili altınyayla ilçesi yönetim kurulu asıl üyeleri

Abdurrahman Gölbaşı başkan, Ergün darıcı  yönetim kurulu üyesi, Remzi Durak yönetim kurulu üyesi, Erdoğan Darıcı yönetim kurulu üyesi, Bahattin Subaşı yönetim kurulu üyesi

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA