SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Sivaslı İş insanı Yurdal Epsileli Ankara’ya adım attı

Bu biyografi 28 Ağustos 2020 - 16:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas’ta uzun yıllardır ticaretin içerisinde Alüminyum doğrama sektöründe yer alan ve 4 Eylül Sanayi sitesinde yıllardır hizmet veren Sivaslı iş insanı Yurdal Epsileli, Ankara’da yeni bir işyeri açarak Ankara’ya adım atmış oldu.

“Tüm dostlara can-ı gönülden muhabbetlerimi sunuyorum”

Ankara’ya açtıkları yeni şubeleri ile ilgili duygu ve düşüncelerini şu şekilde aktaran İş insanı Yuldal Epsileli, şunları ifade etti.

“Pandemi dolayısıyla açılış yapamamış olsak da bizleri Ankara’daki İşyerimizde dostlarımız yalnız bırakmadı. Ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz ama hayatta devam ediyor. Bizde içerisinde bulunduğumuz salgın günlerinde yatırım anlamında Ankara’ya yeni bir işyeri açalım istedik. Çok da güzel oldu. Elimizden geldiğince istihdama da katkı sunmaya çalışıyoruz.  Böyle günlerde herkes üzerine düşeni en iyi şekilde yapmalı. Bizim de aklımızda Ankara’ya yatırım yapmak vardı. İşyerimizi hizmete açtık sağ olsun kıymetli dostlarımız, hepsi, birbirinden kıymetli bizleri uzaktan yakından hayırlı olsun diyerek ziyaret edenlerde oldu. işte Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Yıldırım Akbulut’un Özel Kalemi Vedat Olgun, SGK Müdürü Ferhan Epsileli, Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel kalemi Mustafa Kaya , Gökay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Gökay, Kalender Oto Bahri Kalender, Ulusoy Elektrik Raılway Systems  Ahmet Aksoy, Sinan Aksoy, Bilecik Devlet Hastanesi Patoloji Uzmanı Serkan Aksoy, Mehmet Ünsal, İbrahim Bozkurt, İnterpol Daire Başkanı Lütfi Çiçek , İçişleri  Bakanlığı Müfettişleri Mustafa Güngör, Veysel Çiftçi,  Ankara Büyükşehir Belediyesi  Genel  Sekreter Yard. Faruk Çınkı ve Ayrıca İl dışında oldukları İçin Katılamadıklarını belirterek hayırlı olsun dileklerini sunan, arayan, mesajlarla güzel dileklerini belirten tüm dostlara can-ı gönülden muhabbetlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA