SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Maçlar Ekim’den itibaren seyircili”

Bu biyografi 27 Ağustos 2020 - 20:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Riva’da yaptığı toplantıda ekim ayından itibaren futbol müsabakalarının sınırlı sayıda seyirciyle oynanmasına karar verdi.

Önemli bir karara imza atan TFF, Riva’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından ekim ayından itibaren futbol müsabakalarına tribün kapasitesinin yüzde 30’u kadar seyirci alınacağını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi sitesinden yapılan açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Riva’da bugün yaptığı toplantıda Ekim ayından itibaren futbol müsabakalarının sınırlı sayıda seyirciyle oynanması kararını vermiştir. Bu kapsamda; TFF Sağlık Kurulu’nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30’u kadar seyirci alınacak olup locaların kullanımı da serbest bırakılacaktır. Stadyumlara ateş ölçümü yapılarak alınacak tüm seyircilerin tribünlerde sosyal mesafeye uyması ve maske takması zorunlu olacaktır. Müsabakalara seyirci alınması ile ilgili tüm detaylar daha sonra ilan edilecektir.” denildi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA