SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“HEP BİRLİKTE BAYRAM SEVİNCİNİ YAŞAYALIM”

“HEP BİRLİKTE BAYRAM SEVİNCİNİ YAŞAYALIM”
Bu haber 23 Mayıs 2020 - 15:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kul, “koronavirüs ile mücadelemiz devam ettiğinden dolayı sosyal mesafe kuralına riayet ederek, gerekli tedbirleri elden bırakmayarak Bayram sevincini yaşamalıyız.” dedi.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Kul; yayınladığı mesajında Yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan’ı uğurlarken; insanları birleştiren, kardeşlik duygularını aşılayan, dargınlıkları ortadan kaldıran çok müstesna zamanlardan Ramazan Bayramı’na ulaşmış olmanın heyecanını ve neşesini yaşıyoruz. Bayramlar, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı güzide zamanlardır. Bu güzelliği yaşarken, koronavirüs ile mücadelemiz devam ettiğinden dolayı sosyal mesafe kuralına riayet ederek, gerekli tedbirleri elden bırakmayarak Bayram sevincini yaşamalıyız.

Bu vesileyle, başta şehit ailelerimiz, kahraman gazilerimiz, olmak üzere, tüm öğrencilerimizin Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi mensubu personelimizin ve Sivaslıların, Ramazan Bayramınızı tebrik eder; milletimize, ülkemize ve İslam âlemine hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA