SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

ESTAŞ’ iyi bayramlar diler

ESTAŞ’ iyi bayramlar diler
Bu haber 23 Mayıs 2020 - 11:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkemiz ve şehrimiz sanayisine sağladığı katkı ile Sivas’ın gururu ESTAŞ her geçen gün büyümeye devam ederek şehir insanının yanında olmaya devam ediyor. ESTAŞ’ tüm İslam aleminin ramazan bayramınızı kutlar.

1977 yılında başladığı kam mili üretimiyle sürekli kendini yenileyen ESTAŞ sanayi ve iş dünyasında büyüyerek bugün sektöründe dünya pazarında iyi bir yere sahip. ESTAŞ, bünyesinde üretimini sürdürdüğü kam milinin yanı sıra medikal iştirak alanlarında da yatırımlarını sürdürmektedir.

ESTAŞ geçmiş yıllarda da yapmış olduğu çalışmalar ile sektöründe önemli ödüllere layık görüldüğü gibi şehrimizin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olma özelliğine de sahip. 40 yılı aşkın süredir devam eden geleceğe yolculuğunda ESTAŞ, geçtiğimiz yıl 4 Eylül Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği himayelerinde birincisi gerçekleşen 1.Sivas Kültür Sanat ve Hizmet Ödülleri töreninde “Ekonomi ödülü ”ne layık görülmüştü.

Başarılarını katlayarak sürdüren ESTAŞ çalışma azmi ile şehir insanına 40 Yıl önce çıktığı yolda günden güne her geçen gün personel sayısını, kar, yatırım, şirket değerlerini ve kam milinin yanı sıra ürün yelpazesini artırarak büyümeye devam ediyor.

ESTAŞ ihracat alanında da özellikle dış piyasada dünyanın sayılı isimlerinden biri olması ile hem ülke ekonomisine hem de şehrimiz ekonomisine aynı zamanda da şehrimizin tanıtımı açısından önemli bir rol oynamaktadır.

ESTAŞ şehrimiz ve ülkemiz sanayisine sağladığı katkılarıyla dünden bu güne büyümeye devam etmekte.

ESTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Timuçin, İslam alemi bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyor. İdrak edeceğimiz Ramazan bayramını bu sene pandemi dolayısıyla biraz buruk yaşayacak olsak da, gelecek bayramlarda sevdiklerimizle daha sağlıklı bir bayram geçirmemiz için sevdiklerimizi bu bayram telefonla arayarak bayramlarını kutlayalım. Bayramlar berekettir, umuttur, kardeşliğin sevgilerin çoğaldığı nice bayramlara dileklerimle, Ramazan Bayramınızı kutlarım.” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA