SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“Sağlıklı nice mutlu bayramlara”

“Sağlıklı nice mutlu bayramlara”
Bu haber 22 Mayıs 2020 - 1:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demirgil, “Zor günler geçiren dünyamız, inşallah insanlığın barışına katkı sağlayacak, İslam dünyasından yayılacak bir sevgi ve huzur rüzgârına bayram bir vesile olacaktır.” dedi.

Sivas Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil,  Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Hakan Demirgil’in Ramazan Bayramı kutlama mesajında şunları ifade etti.

“Sevgili hemşehrilerim; her ne kadar tüm dünyanın mücadele ettiği Covid-19 salgını sebebi ile ülkemizde uygulanacak sokağa çıkma yasağından ötürü bu Ramazan Bayramını sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da; karşılayacağımız nice sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar hayali ve temennisi ile tüm esnaf ve sanatkar camiasının ve kıymetli hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyorum.

Bayramlar, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek, birbirimizi sevmek gözetmek için önemli bir vesiledir. Zor günler geçiren dünyamızın, insanlığın barışına katkı sağlayacak, İslam dünyasından yayılacak bir sevgi ve huzur rüzgârına bayram bir vesile olacaktır inşallah. Ümit ediyorum.

Bu bayramı çocuklarından, torunlarından ayrı geçirmek zorunda olacak değerli büyüklerimizin ellerinden; bayram sevincini ve heyecanını evde yaşayacak miniklerimizin gözlerinden öpüyor, tüm Sivaslı hemşerilerimi ve esnaf ve sanatkar kardeşlerimi sevgiyle kucaklıyorum. ‘Bu bayramda böyle olsun’ diyor, sağlıklı, hep bir arada geçireceğimiz nice mutlu bayramlar diliyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA