SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“SABAHA KADAR DUALARIM SİZLER İÇİN”

“SABAHA KADAR DUALARIM SİZLER İÇİN”
Bu haber 02 Mayıs 2020 - 22:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivaslı Hayriye teyze İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefonda görüştü,  sabaha kadar dualarım sizler için,  gelinime selam söyle dedi.

Sivas Valisi Salih Ayhan sosyal medya hesabından çay ziyareti için gittiği vatandaşın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefonda görüntülü konuşmasını yayınladı.

Sivas’ta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu görüntülü konuşmada karşısında gören Hayriye teyzenin heyecanı görülmeye değer doğrusu.

Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, vatandaş ziyaretleri kapsamında 68 yaşındaki Hayriye Öztepe’yi ziyaret ettiler.

Uzun süredir hasretini çektiği İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüntülü görüşmek isteği olması sebebiyle Sivas Valisi Salih Ayhan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu görüntülü arayarak Hayriye teyzenin isteğini yerine getirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu telefon ekranında karşısında gören Hayriye teyzenin heyecanı ve ilginç diyalogu şu şekilde sohbette geçti.

Hayriye Öztepe, Soylu’yu telefon ekranında görür görmez, “Aboww ölürüm ölürüm yavrum. Ölürüm senin için yavrum. Yavrum bak vasiyet ettim ben ölürsem tabutun altına gir. Hayırlı hayırlı ramazanlar görelim.  Rabbim seninle Tayyip babayı bu vatanın başından eksik etmesin. Sabaha kadar dualarım sizler için. Sen aslan parçasısın. Sen yiğitler yiğitisin.  Koçyiğitsin.  Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Gelinime çok selam söyle yavrum.”şeklide konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise “Allah geçinden versin Kadriye ana. Rabbim sizlere uzun ömür versin. Hayriye ana benim bir huyum var unutmamak. Ben seni hiç unutmam. Allah bu musibetten de memleketimizi korusun. Hayırlı ramazanlar.  Allah Valimizden de Başsavcımızdan da razı olsun. Allaha emanet olun.”dedi.

Sivas Valisi Salih Ayhan, “Muhabbeti ve kadirşinaslığı ile Anadolu kadınına güzel bir örnek olan Hayriye Teyzemiz, uzun süredir hasretini çektiği İçişleri Bakanımız Sn. @suleymansoylu ile görüntülü görüşerek, temennilerini iletti. Rabbim, gönlündeki sevgiyi ve dilindeki duayı eksik etmesin. Sağlıkla…” dedi.

Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ise Soylu’ya hayırlı ramazanlar, saygılar hürmetler şeklinde dileklerini iletti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA