SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Çocukları sevindirdiler

Bu biyografi 24 Nisan 2020 - 23:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK parti Sivas gençlik kolları sosyal politikalar başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında kendilere ulaşan çocukların odalarını süslediler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında AK parti Sivas gençlik kolları sosyal politikalar başkanlığına ulaşan çocukların odaları süslendi.

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren AK Parti Gençlik kolları sosyal politikalar Sivas Başkanı Melih Safa Altun, şunları ifade etti.

AK parti Sivas gençlik kolları sosyal politikalar başkanlığı olarak bugün bizlere ulaşan Zeynep nisanın isteğini yerine getirdik. Annesinin rahatsızlığından ötürü 23 Nisan için süsleme yapamayacak olan Zeynep Nisa Bizlere ulaşarak süsleme için yardım istedi. Bizlerde Gençlik kolları olarak Nisanın evine misafir olduk. Bizlere Ulaşan Zeynep Nisanın İsteğini Kırmadık ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı süslemesini birlikte yaptık. Dünyada en güzel şey bir çocuğun gülümsemesinde rol almaktır. Bizlere bu fırsatı verdiği için rabbime hamd olsun.”şeklinde ifade etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA