SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Başkan Otyakmaz’dan 23 Nisan mesajı

Bu biyografi 23 Nisan 2020 - 21:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu günü çocuklarımıza armağan ederek, gelecek nesillere ne kadar değer verdiğini ve onlara ne kadar güvendiğini ortaya koymuştur.”

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Otyakmaz mesajında şunları dile getirdi:

“Ülkesini ve milletini seven, birliğin, sevginin, kardeşliğin temsilcileri olan sevgili gençler; sizler bu milletin umudu, aydınlık yarınlarımızın güvencesisiniz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günün bayram olarak çocuklara armağan edilmesi, sizlere verilen değerin ve duyulan güvenin en büyük göstergesidir. Çünkü bu güzel ülkeyi, yarınlarımız olan siz çocuklara emanet edeceğiz.

Evlatlarımız, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile mücadele kapsamında,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu evlerinde yaşayacak. Balkonlarımızda İstiklal Marşı’mızı okuyup, ay yıldızlı bayraklarımızı dalgalandırarak gururla 100’üncü yıl coşkusunu tüm Türkiye hep birlikte yaşayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğin Türkiye’sini ve Demir Grup Sivasspor’unu emanet edeceğimiz çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.”

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA