SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Başkan Hastaoğlu’ndan Kadir Gecesi Kutlama Mesajı

Bu biyografi 07 Mayıs 2021 - 16:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu,Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Büyük bir heyecan ile karşıladığımız Ramazan ayının sona erecek olmasının hüznü, bayramın habercisi olan Kadir Gecesinin sevincinin aynı anda yaşandığını kaydeden Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, “Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü yaşarken, bir taraftan da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşuyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.  Kadir Gecesi’ni bu derece değerli kılan en önemli sebepte; Kur’an-ı Kerim’in bu gecede inmeye  başlamasıdır. Yüce kitabımızın getirdiği ilke ve prensiplerin özünde, hoşgörü, dostluk ve kardeşlik vardır. Sayısız manevi güzelliğin yaşandığı ve mükâfatların sınırsız olarak verildiği bu eşsiz gecede, özümüze dönerek gaflet içinde geçen günlerimizi sorgulamalıyız. Bu mübarek gecede; hoşgörünün, barış ve huzurun olması en büyük dileğimizdir. Bu gece feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan,  yüreklerimizin ibadetle dolup taştığı  gecedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Covid-19 salgını ile mücadele eden başta sağlık çalışanlarımız ve sahada mücadele eden görevlilerimiz olmak üzere, Sivas’lı hemşehrilerimizin ve tüm İslam Âlemi’nin Kadir Gecesi’ni kutlar; bu mübarek gecenin, ülkemize, milletimize ve tüm  insanlığa hayırlar getirmesini dilerim”dedi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA