SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

Başkan Hastaoğlu, yeni yıl mesajı

Bu biyografi 30 Aralık 2020 - 17:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Hastaoğlu, yeni yıl mesajı

TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yeni yıl mesajı yayınladı.

Başkan Hastaoğlu mesajında; “Bir yılı daha acısıyla, tatlısıyla geride bırakarak 2021 senesine girmeye hazırlandığımız bugün, tüm hemşerilerimizin yeni yılını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, yeni miladi yılın ilimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.

Acıları, hayalleri, hedefleri, sevinçleri, üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakmış bulunuyoruz. 2020 yılı COVİD-19 virüsü, yaşanan depremler nedeniyle hepimiz için oldukça zorlu geçti. Hiçbirimiz yaşanan salgın, deprem ve ekonomik durgunluktan dolayı 2020 yılını unutmayacağız. Şimdi ise 2021 yılı için yeni bir yılın hayallerini kuruyor, planlarını yapıyoruz. Umarız ki, 2021 yılı hepimiz için arzu ettiklerimizden çok daha fazlasını yaşatır. Hepimize önce sağlık, huzur, mutluk ve bol bereket getirir. Ülkemizde ve tüm dünyada barış, huzur ve kardeşliğin damga vuracağı bir yıl olur.

Yeni yılında birlik ve beraberlik içerisinde, şehrimize ve ülkemize katkı sağlamak için hiç durmadan çalışacağız ve üreteceğiz. Bizler Sivas Ticaret Borsası olarak üyelerimize ve şehrimize en iyi ve en etkin hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Bu duygu ve düşüncelerle; siz değerli üyelerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA